Digital Signage

Nowoczesny sposób przekazywania treści odbiorcom w formie cyfrowej poprzez wykorzystanie sieci zintegrowanych ekranów cyfrowych. Digital Signage można postrzegać jako innowacyjne narzędzie do komunikacji z Klientem, jako pewnego rodzaju prywatny kanał telewizyjny nakierowany na odbiorców znajdujących się poza domem. Umożliwia emisję przekazu w zgodzie z określonymi parametrami, atrybutami, a nawet z uwzględnieniem określonego czasu bądź miejsca. Stanowi współcześnie ciekawą alternatywę dla tradycyjnych nośników reklamowych, jak billboardy, plakaty, czy banery.

Projektowanie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu profesjonalnych systemów audiowizualnych, nagłośnieniowych, wideokonferencyjnych, zintegrowanego sterowania i automatyki, DSO, CCTV oraz prezentacji wielkoformatowych LED, telebimów i systemów informacji publicznej Digital Signage w salach konferencyjnych, wykładowych, szkoleniowych.

 

Zapewniamy projekty adaptacji akustycznej, doboru materiałów pochłaniających i odbijających dźwięk, pełny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, instrukcje obsługi urządzeń w języku polskim, doboru i rozmieszczenia urządzeń głośnikowych wraz z symulacją parametrów akustycznych modelu przestrzennego obiektu. W ramach projektowania przygotowywane są także kosztorysy inwestorskie.

Doradztwo

Jako firma doradcza wspieramy naszych klientów w procesie realizacji innowacyjnych przedsięwzięć oraz ich finansowania, włączając w to wsparcie w zakresie pozyskiwania pomocy publicznej na projekty B+R, inwestycyjne. Kompleksowo pomagamy naszym klientom w skutecznym prowadzeniu procesów biznesowych uwzględniając przy tym aspekty prawno-podatkowe czy związane z własnością intelektualną.

Więcej informacji

Digital Signage

Termin Digital Signage brzmi nieco skomplikowanie, lecz tak naprawdę to nic trudnego. Cała filozofia opiera się na cyfrowej komunikacji z Klientem wykorzystującej multimedialne, często interaktywne urządzenia takie, jak telebimy czy infokioski. W przeciwieństwie do tradycyjnej reklamy będącej przekazem jednostronnym, tutaj mamy do czynienia z interakcją pomiędzy reklamodawcą, a odbiorcą treści.

Więcej informacji

Wdrożenia - systemy audiowizualne, konferencyjne

Komunikacja z wykorzystaniem rozwiązań multimedialnych wspiera atrakcyjną prezentację produktów służąc jako bezpośrednie narzędzie sprzedaży, usprawnia procesy biurowe, dodatkowo system audiowizualny może stanowić element przestrzeni architektonicznej, czy systemu zarządzania budynkiem. Mamy doświadczenie w łączeniu ich z elementami architektonicznymi, systemami zarządzania budynkiem (BMS), systemami konferencyjnymi wiodących producentów i narzędziami do kolaboracji.

Ekrany LED projektujemy w oparciu o charakter miejsca docelowego.  Aby w pełni wykorzystać siłę oddziaływania ekranu, należy starannie dopasować jego rozdzielczość, format i położenie do określonego kontekstu. Niemal nieograniczone możliwości prezentowania treści na nośnikach LED pozwalają zobaczyć klientom dużo więcej ponad to, co znajduje się w danym punkcie sprzedaży. Możliwości ekranu LED są niemal nieograniczone. Nowoczesne nośniki pozwalają na emisję bieżącej kolekcji, promocji, wyprzedaży czy też wskazówek do do łączenia i stylizacji produktów. Ekrany LED to nowy wymiar personalizacji

Masz pytania lub wątpliwości?

Software do zarządzania treścią i ekranami

Profesjonalne narzędzie do zarządzania nośnikami, takimi jak: ekrany LED lub monitory LCD,  info kioski czy totemy reklamowe, elektroniczne plakaty. Oprogramowanie pozwala na  tworzenie, publikację, planowanie i centralne zarządzanie materiałami multimedialnymi oraz urządzeniami podłączonymi do systemu. W zależności od potrzeb oraz specyfiki korzystania z rozwiązań Digital Signage zaproponujemy oprogramowanie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim biznesie. Oferujemy oprogramowania do zarządzania zarówno jednym nośnikiem jak i bardziej zaawansowane narzędzia sterujące siecią nośników cyfrowych.

 

Choć korzystamy z wielu narzędzi do zarządzania treścią, to najwięcej wdrożeń przeprowadziliśmy na MagicInfo™ firmy Samsung. Posiadamy także kompetencje, aby dostosowywać oprogramowanie do indywidualnych potrzeb klientów. Zaletą software MagicInfo™ jest to, że dostarcza on wielu sieciowych rozwiązań dla wyświetlaczy umieszczonych w różnych lokalizacjach. Mocną stroną serwera jest jego kompatybilność i możliwość płynnej współpracy z połączonymi urządzeniami Samsung SMART Signage. Mogą być to pojedyncze wyświetlacze, ściany wideo, wyświetlacze (częściowo i w pełni) zewnętrzne, eBoard. Menadżerowie IT mają teraz znacznie więcej możliwości i z jednej lokalizacji mogą wygodnie monitorować status wielu wyświetlaczy – umiejscowionych w danym miejscu lub należących do konkretnej firmy. Mogą także wybrać, czy kontrolować je na bieżąco, czy według ustalonego wcześniej harmonogramu