Digitalizacja dokumentów

Zlecając nam wykonanie usługi digitalizacji dokumentów, będziesz miał pewność, że proces przebiegnie sprawnie, zadbamy o najlepszą jakość całego procesu przy zachowaniu dbałości o wszelkie procedury bezpieczeństwa i poufności.

Digitalizacja dokumentów firmowych zdecydowanie służy optymalizacji wewnętrznych procesów biznesowych, ponieważ do inicjacji wielu z nich potrzebny jest dostęp do właściwych danych. Niestety wiele dokumentów, pism urzędowych nadal do nas trafia pocztą tradycyjną, dlatego niezbędne jest wdrożenie odpowiedniego rozwiązania. Aby proces digitalizacji w naszej firmie odbył się w pełni efektywnie należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt (skanery dokumentowe), aplikacje skanujące, system automatycznego odczytu danych (OCR), system do zarządzania i archiwizacji dokumentów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że digitalizacja dokumentów oraz proces cyfryzacji archiwum przebiegnie w prawidłowy sposób, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Jak to wygląda w praktyce?

Usługa digitalizacji dokumentów którą proponujemy naszym Klientom składa się z kilku elementów:

Skanowania dokumentów papierowych

Klasyfikacji dokumentów

Rejestracji dokumentów na postawie automatycznego odczytu danych (OCR)

Automatycznego kierowania cyfrowych dokumentów do odpowiednich jednostek organizacyjnych w celu realizacji wewnętrznych procesów biznesowych

Strukturyzowanie danych pod kątem zasilenia nimi systemów dziedzinowych Klienta

Generowania odpowiedzi na pisma przy użyciu generatora dokumentów

Archiwizacji dokumentów cyfrowych

Zadowolenie klientów

Statystyki naszych Klientów zlecających nam obsługę mandatów:

100%​

Bezpieczeństwa
i Zadowolenia

60%

Oszczędności w kosztach operacyjnych

85%

Komunikacji elektronicznej
z organami ścigania

24h

Maksymalny czas
na obsługę mandatu

Krajowy System e-Faktur (KSeF) to system informatyczny udostępniony przez Ministerstwo Finansów służący do wysyłki oraz odbioru faktur w formie ustrukturyzowanej (XML).

Imię i Nazwisko

Firma, Stanowisko

Digitalizacja dokumentów

Digitalizacja dokumentów, czyli proces przekształcania dokumentów papierowych na format cyfrowy, przynosi wiele korzyści. Oto niektóre z najważniejszych z nich:

  • Łatwiejszy dostęp do dokumentów – Cyfrowe dokumenty mogą być przechowywane na serwerze lub w chmurze, dzięki czemu są łatwiej dostępne z różnych urządzeń i miejsc. Dzięki temu pracownicy mogą łatwiej i szybciej odnaleźć potrzebne dokumenty, bez konieczności szukania ich w papierowych teczkach.
  • Oszczędność miejsca i kosztów – Digitalizacja dokumentów pozwala na przechowywanie dużych ilości dokumentów na jednym urządzeniu lub serwerze, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca w biurze. Ponadto, eliminacja konieczności drukowania dokumentów oszczędza koszty związane z zakupem papieru i tuszu.
  • Poprawa bezpieczeństwa – W przypadku utraty lub zniszczenia papierowych dokumentów, dane są utracone na stałe. W przypadku cyfrowych dokumentów, można wykonać kopie zapasowe i przechowywać je na innych serwerach lub nośnikach, co zwiększa bezpieczeństwo przechowywanych danych.
  • Łatwiejsze zarządzanie dokumentami – Digitalizacja dokumentów pozwala na łatwiejsze zarządzanie nimi, w tym na przeszukiwanie, sortowanie i filtrowanie według określonych kryteriów. Dzięki temu można szybciej odnaleźć potrzebne informacje, co zwiększa efektywność pracy.
  • Współpraca na odległość – Przechowywanie dokumentów w formacie cyfrowym umożliwia pracownikom pracę zdalną i współpracę na odległość. Dzięki temu zespoły mogą pracować z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, co pozwala na większą elastyczność i efektywność pracy

Technologia

Do skanowania dokumentów itBCG wykorzystuje skanery przemysłowe oraz autorską aplikację, która umożliwia integrację z innymi systemami informatycznymi.
Dzięki temu skanowane informacje mogą być automatycznie przetwarzane i udostępniane w systemie, co znacznie zwiększa efektywność procesów biznesowych. Skanery produkcyjne to zaawansowane urządzenia, które umożliwiają szybkie i precyzyjne skanowanie dużej ilości dokumentów w krótkim czasie.

NASZE REALIZACJE

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami naszych Klientów.

itBCG Sp. z o.o.
ul. Bartycka 116 lok.120
00-716 Warszawa
Telefon: +48 728 250 154
Email: itbcg@itbcg.pl

Kontakt

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie IT – skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe.
Przeczytaj: link do klauzuli informacyjnej.