Obsługa pozwoleń czasowych i dowodów rejestracyjnych

Firmy leasingowe rejestrują w każdym miesiącu nawet kilkaset pojazdów będących przedmiotami leasingu. Szybkość wydania pojazdu użytkownikowi końcowemu jest priorytetem.

Jednym z kluczowych procesów jest rejestracja pojazdu w odpowiednim wydziale komunikacji. Uzyskanie pozwolenia czasowego inicjuje dalsze procesy wewnętrzne, między innymi zawarcie polisy.

Istotne jest, aby dane z uzyskanych dokumentów w urzędzie znalazły się jak najszybciej w systemie operacyjnym firmy leasingowej.

Jeżeli dane do systemu leasingowego wprowadzane są ręcznie przez pracowników back-office, ryzyko popełnienia błędu niestety jest spore. Jeżeli wprowadzone błędnie dane zostaną przekazane do ubezpieczyciela, w przyszłości może być problem z uzyskaniem należnego odszkodowania, np. jeśli ulegnie uszkodzeniu element, którego w błędnie wpisanej wersji wyposażenia brak.

Jak to wygląda w praktyce?

W celu eliminacji błędów oraz przyspieszenia procesu rejestracji danych itBCG przygotowało autorskie narzędzie pozwalające na automatyczną rejestrację danych z dokumentów pozwoleń czasowych i dowodów rejestracyjnych stałych w systemach firm leasingowych.

Obsługa dowodów rejestracyjnych w kilka minut

  • Dane z pozwoleń czasowych i dowodów rejestracyjnych będą dostępne z poziomu systemu leasingowego już w ciągu 30 min.

Korzyści ze współpracy z itBCG przy obsłudze dowodów rejestracyjnych:

  • Strukturyzujemy i monitorujemy jakość przepływu danych z dokumentów pochodzących z rejestracji pojazdów  – wszystko systemowo, z wykorzystaniem naszej autorskiej aplikacji 

Zadowolenie klientów

Statystyki naszych Klientów zlecających nam obsługę mandatów:

100%​

Bezpieczeństwa
i Zadowolenia

75%

Poprawy efektywności procesu Klienta

100%

Poprawności danych w systemach Klienta

30 min

Maksymalny czas
na obsługę dokumentu

Pekao Leasing powołując się na współpracę w zakresie usług przetwarzania dokumentów w formie elektronicznej opartej o technologię OCR niniejszym poleca firmę jako rzetelnego partnera. Rozpoczęliśmy współpracę w 2021 roku. Zaprojektowanie, wdrożenie i uruchomienie usługi przebiegło profesjonalnie i sprawnie. Współpraca zaowocowała zautomatyzowaniem i usprawnieniem procesów wewnętrznych, dlatego możemy polecić zespół itBCG jako solidnego partnera w projektach cyfryzacji.

Pekao Leasing Sp. z o.o.

Digitalizacja dokumentów

Digitalizacja dokumentów firmowych zdecydowanie służy optymalizacji wewnętrznych procesów biznesowych, ponieważ do inicjacji wielu z nich potrzebny jest dostęp do właściwych danych. Niestety wiele dokumentów, pism urzędowych nadal do nas trafia pocztą tradycyjną, dlatego niezbędne jest wdrożenie odpowiedniego rozwiązania. Aby proces digitalizacji w naszej firmie odbył się w pełni efektywnie należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt (skanery dokumentowe), aplikacje skanujące, system automatycznego odczytu danych (OCR), system do zarządzania i archiwizacji dokumentów. Jeżeli chcesz mieć pewność, że digitalizacja dokumentów oraz proces cyfryzacji archiwum przebiegnie w prawidłowy sposób, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Digitalizacja dokumentów

Digitalizacja dokumentów firmowych zdecydowanie służy optymalizacji wewnętrznych procesów biznesowych, ponieważ do inicjacji wielu z nich potrzebny jest dostęp do właściwych danych. Niestety wiele dokumentów, pism urzędowych nadal do nas trafia pocztą tradycyjną, dlatego niezbędne jest wdrożenie odpowiedniego rozwiązania. Aby proces digitalizacji w naszej firmie odbył się w pełni efektywnie należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt (skanery dokumentowe), aplikacje skanujące, system automatycznego odczytu danych (OCR), system do zarządzania i archiwizacji dokumentów.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że digitalizacja dokumentów oraz proces cyfryzacji archiwum przebiegnie w prawidłowy sposób, warto powierzyć to zadanie profesjonalistom.

Poznaj Platformę KSeF Delivery

Wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów w obszarze tworzenia i integracji systemów IT sprawiają że tworzone przez nas rozwiązania odpowiadają na potrzeby rynku. KSef Delivery to system, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z państwowej platformy KSeF bez konieczności adaptacji systemów księgowych, ERP, czy innych systemów billingowych już wdrożonych i funkcjonujących w przedsiębiorstwie.

NASZE REALIZACJE

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami naszych Klientów.

itBCG Sp. z o.o.
ul. Bartycka 116 lok.120
00-716 Warszawa
Telefon: +48 728 250 154
Email: itbcg@itbcg.pl

Kontakt

Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy w dziedzinie IT – skontaktuj się z nami i zobacz, jak możemy pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces.

Wysyłając formularz udostępniasz nam Twoje dane osobowe.
Przeczytaj: link do klauzuli informacyjnej.